Aktuality

Zdravotní kosmetika SENI

Zdravotní kosmetika  :   čistící pěna  a vlhčené ubrousky.

26.09.2017 | Více

 

Letíme na dovolenou

Letíme  na dovolenou Cestujte zdravě a v  italském stylu - doporučuje Emanuele Ridi -  MAXIS RELAX  podpůrné pučochové výrobky s odstupňovanou kompresí.

09.08.2017 | Více

 

Hubneme, cvičíme

Hubneme, cvičíme Naše rehabilitační pomůcky Vám pomohou - gymnastické míče , gumy na cvičení a další rehabilitační pomůcky, které Vás dostanou do kondice.


07.06.2017 | Více

 

Zdravotní obuv BÍLÁ

Zdravotní obuv bílá je kategorií určenou zejména pro kliety, kteří mají určenou bílou obuv jako pracovní ( zdravotní sestry, lékaři, laborantky, kuchaři .....)Nezapomínejte i na kompresivní punčochy (podkolenky) , když celý den stojíte v práci!

02.05.2017 | Více

 

Monitor dechu

Monitor dechu Monitor dechu je kvalitní český výrobek, který sleduje pravidelnost dechu a pohyby kojence a upozorní na případné nebezpečí tzv "syndromu náhlého úmrtí kojence".

02.05.2017 | Více

 

Bezkontaktní teploměr

 Bezkontaktní teploměr Bezkontaktní  teploměr lze použít i u spícího dítěte, které není třeba budit.Tento teploměr měří rychle. Automatické zobrazení paměti. Při zapnutí je na 2 sekundy automaticky zobrazena naposledy změřená hodnota. Bezpečný a hygienický.

08.03.2017 | Více

 

INFORMAČNÍ POVINNOST POPLATNÍKA

INFORMAČNÍ POVINNOST POPLATNÍKA Informační povinnost poplatníka (1) Poplatník je povinen mít na místě, kde se běžně uskutečňují evidované tržby, umístěno informační oznámení, které je dostatečně viditelné a čitelné, pokud to nevylučuje povaha věci. Informační oznámení je poplatník povinen umístit na internetové stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.....

27.02.2017 | Více

 

PATNÍ OSTRUHA


Patní ostruha (calcar calcanei) je tvořena kostním výrůstkem na hrbolu patní kosti,

15.02.2017 | Více

 

Rašelina jako nosič tepla

Rašelina jako nosič tepla V  chladných dnech  je dobré mít po ruce něco co prohřeje naše svaly, uleví od námahy či bolesti.Rašelinový krční polštářek ,  ledvinový polštářek či klasická tepelná láhev plněná rašelinou .
Ohřev možný i v mikrovlnné troubě.


17.10.2016 | Více

 

Ortézy, bandáže, tejpovací pásky ....

Hýbat se a radovat z pohybu je fajn, ale někdy to taky trochu bolí  ........... bandáže, ortézy, tejpovací pásky .... to vše Vám pomůže se radovat z pohybu.

17.10.2016 | Více

 

Nalezeno článků: 63, zobrazeno: 11-20
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Hledat


Nabídka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Navštivte nás na Facebooku

Aktuálně

UPOZORNĚNÍn

23.07.2018 - PROVOZ E-SHOPU PŘERUŠEN !!! Nepřijímáme žádné objednávky (ani jako osobní odběr)přes  e-shop, fungujme  pouze jako kamenná prodejna. Otevírací doba 8-12 13-17h, po-pá.Těšíme se na vás. Kolektiv ZP 

 

PROVOZ DOČASNĚ PŘERUŠEN !!

07.06.2018 - Omlouváme se všem našim zákazníkům, ale z technických důvodů je provoz e- shopu dočasně přerušen.FUNGJEME STÁLE JAKO KAMENNÁ PRODEJNA A TO UŽ OD ROKU  1995.PROVOZ KAMENNÉ PRODEJNY NEPŘERUŠEN!!TĚŠÍME SE NA VÁS.KOLEKTIV ZP 

 

AKČNÍ NABÍDKA

Váha Lanaform Electronic Scale Pink

Váha Lanaform Electronic Scale Pink Elegantní osobní váha v růžové barvě

Více

 

DOPORUČUJEME

Rašelinový ledvinový polštářek

Rašelinový ledvinový polštářek Ledvinový polštářek ze 100% přírodní rašeliny.

Více

 

Nejprodávanější

Otovent

Otovent Otovent vyrovnává tlak ve středním uchu a snižuje příznaky/zalehnutí,pískaní/.

Více