Víte, že ...

KDY JE SPRÁVNÁ DOBA NA OBĚD?

KDY JE SPRÁVNÁ DOBA NA OBĚD? Uspěchanou a hektickou dobu zažívají v současnosti na vlastní kůži tisíce lidí. Práce je moc a času málo. Kvůli pracovním povinnostem odkládají mnozí své koníčky a záliby, nemají čas na vlastní rodinu a děti, a dokonce ani na základní potřeby vlastního těla, jakou přísun jídla určitě je. Češi se prostě řídí množstvím práce, ne hladem.

22.05.2018 | Více

 

Znáte konvičku RHINO HORN?

Znáte konvičku RHINO HORN? Máte ucpaný nos? Alergii? Problémy s dutinami? ....Pokud máte ucpaný nos, trpíte nachlazením, záněty nosních dutin nebo máte alergii či sennou rýmu, vyplachování nosu konvičkou Rhino Horn Vám může pomoci


09.01.2018 | Více

 

CO PROZRADÍ NEHTY O NAŠEM ZDRAVÍ?

CO PROZRADÍ NEHTY O NAŠEM ZDRAVÍ? Sledujete někdy, že se vám mění barva či tvar nehtů? Prozrazuje to hodně o vašem zdraví. Tělo může bojovat s kvasinkovou infekcí nebo se může jednat o závažnější či skryté problémy...žloutenku, diabetes, onemocnění srdce i anémii

01.11.2017 | Více

 

THERMOFORY....TO BUDE TEPLÍČKO!

THERMOFORY....TO BUDE TEPLÍČKO! Thernofor neboli zahřívací lahev lidově "VAŠEK" je ideální pomocník na zahřátí. Stačí vám horká (ne vroucí) voda a zalézt pěkně do pelíšku.....Kdo by odolal???

26.09.2017 | Více

 

RTUŤOVÝ TEPLOMĚR JE DÁVNO TABU

RTUŤOVÝ TEPLOMĚR JE DÁVNO TABU Víte, že existuje skvělý pomocník při měření teploty? Inovační technologie infračerveným zářením umožňuje rychlé a komfortní měření bez doteku na čele, je určen pro osoby všech věkových skupin, obzvláště vhodný pro malé děti (i ve spánku), Měří během několika sekund (cca 3 sekundy).

09.08.2017 | Více

 

Parodontitida - lidově parodontóza

Parodontitida - lidově parodontóza Parodontitida patří spolu se zubním kazem k nejrozšířenějším chorobám.Bez včasné léčby tohoto onemocnění dochází ke značné devastaci chrupu. Jedná se o bakteriální zánět podpůrných tkání zubu, kterému často předchází zánět dásní..Převážná část onemocnění začíná po 30. roce věku pacienta, u kuřáků je tento stav asi 5x častější než u nekuřáků.

07.06.2017 | Více

 

STŘÍBRNÉ PONOŽKY

STŘÍBRNÉ PONOŽKY Působení a účinky stříbra znali již staří Řekové a Římané. Stříbrné poháry, mísy, příbory zabraňovaly růstu bakterií v potravinách, lodě převážely pitnou vodu ve stříbrných nádobách, stříbrné mince se vkládaly do obuvi proti zápachu, stříbrné předměty se házely do studní....

02.05.2017 | Více

 

KOSMETIKA SENI

 KOSMETIKA SENI Ucelená řada speciální kosmetiky určená pro zvláště citlivou pokožku, především starších osob dlouhodobě upoutaných na lůžko....naleznete v kolonce Zdravotní kosmetika. Akce na čistící pěnu a vlhčené ubrousky.

15.02.2017 | Více

 

Paradentóza a její příčiny

Paradentóza a její příčiny Paradentóza je zánětlivé onemocnění dásní a závěsného aparátu. Je kromě zubního kazu jednou z nejčastějších nemocí dutiny ústní. Odhaduje se, že až 80% lidí trpí paradentózou.

04.01.2017 | Více

 

Zásady správného používání a ošetření obuvi

Zásady správného používání a ošetření obuvi 1. Při výběru obuvi dbejte na to ....  

22.11.2016 | Více

 

Nalezeno článků: 51, zobrazeno: 1-10
[1] [2] [3] [4] [5] [6]